Zapraszamy gimnazjalistów na 1 dzień egzaminu. Uwaga, zmiany sal.

Informuję, że egzamin gimnazjalny – część humanistyczna zaplanowany na jutro w naszej szkole odbędzie się.

Wszystkich gimnazjalistów bardzo proszę o mobilizację i obecność w szkole o ustalonych wcześniej godzinach. Z przyczyn organizacyjnych zmienione będą sale, w których będzie odbywał się egzamin, wejście do sal i losowanie miejsc rozpoczyna się już o godz. 8.30.

Uwaga, zmiany – egzamin gimnazjalny przeprowadzony zostanie w następujących salach:
1. sala gimnastyczna – uczniowie wcześniej planowani w salach nr 1, 3, 7, 12, 30 i w auli (21).
2. aula (sala 21) – uczniowie wcześniej planowani w salach nr 13 i 14.
3. sala nr 26 – uczniowie wcześniej planowani w s. 26 i 28.
4. egzamin w domu ucznia.

Bardzo proszę o respektowanie procedur egzaminacyjnych. Życzę połamania piór! Trzymam za Was kciuki 🙂

Uwaga, ponieważ część z nauczycieli szkoły kontynuuje strajk, szkoła nie ma możliwości opieki nad najmłodszymi uczniami. Uczniowie, którzy przynieśli w ubiegły piątek  podpisane deklaracje i oświadczenia, zostaną odprowadzeni na zajęcia w miejsce wskazane przez organ prowadzący (hala widowiskowo – sportowa).

Aleksandra Skubij
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1
im. Mikołaja Kopernika w Iławie

Poprzedni artykułStrajk szkolny. Informacja na wtorek.
Następny artykułDrugi dzień egzaminu gimnazjalnego już jutro rano