Egzamin gimnazjalny. Trzeci dzień przed nami.

W piątek zapraszamy gimnazjalistów na kolejny dzień egzaminu: od rana – od godz. 9.00 zdajecie język obcy nowożytny (angielski i niemiecki) podstawowy, od godz. 11.00 język obcy rozszerzony.

Pamiętajcie o respektowaniu procedur egzaminacyjnych. Nadal trzymamy za Was kciuki!

Uwaga, ponieważ część z nauczycieli szkoły kontynuuje strajk, szkoła może nie mieć  możliwości opieki nad najmłodszymi uczniami. Jeśli tak będzie, uczniowie, którzy przynieśli w ubiegły piątek  podpisane deklaracje i oświadczenia, zostaną odprowadzeni na zajęcia w miejsce wskazane przez organ prowadzący (hala widowiskowo – sportowa). Jeśli jednak będzie możliwość, najmłodsi spędzą dzień w szkole pod opieką nauczyciela.

Aleksandra Skubij
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1
im. Mikołaja Kopernika w Iławie

Poprzedni artykułDrugi dzień egzaminu gimnazjalnego już jutro rano
Następny artykułOd poniedziałku w sali gimnastycznej „Jedynki” rozpoczyna się egzamin ósmoklasisty