Wyjazd integracyjny klas pierwszych

W środę, 3 października uczniowie klasy I b i Ic udali się do Kaczego Bagna na wycieczkę integracyjną. Opiekę nad dziećmi sprawowały wychowawczynie klas pierwszych, panie: Katarzyna Konopka i Martyna Kalicka oraz pani pedagog – Iwona Makowska. Dzieci i opiekunowie spędzili kilka godzin na dobrej zabawie, pomimo że pogoda od rana nie sprzyjała. Kacze Bagno zorganizowało dla nas warsztaty ceramiczne i pieczenia chleba, gry na afrykańskich bębnach oraz historyczne warsztaty łucznicze. Dzięki nim dzieci sprawdził swoje możliwości i umiejętności, a przede wszystkim lepiej się poznały. Na zakończenie naszego pobytu wszyscy zasiedliśmy do wspólnego stołu, aby skosztować pieczoną kiełbaskę oraz przepyszne własnoręcznie upieczone przez pierwszaków pieczywo. Po posiłku pożegnaliśmy się z instruktorami i podziękowaliśmy za wspólnie spędzony czas. Wszyscy z uśmiechami na twarzy wsiedliśmy do autokaru i wróciliśmy do domu.

Martyna Kalicka

 

Poprzedni artykułWarsztaty ekologiczne dla klas I i II
Następny artykułPowiedz, co jesz, a powiem ci, jakie masz wyniki w nauce