Wakacyjne zawody aquathlonowe w Suszu

Udany początek wakacji dla uczennic naszej szkoły.

Sportowym akcentem rozpoczęły wakacje uczennice, które reprezentowały naszą szkołę na zawodach aquathlonowych w Suszu. Pomimo przejmującego zimna dziewczęta musiały przepłynąć 400 m w Jeziorze Suskim i przebiec 2000 m, dzielnie walcząc ze swoimi rywalkami z całej Polski. Doskonale spisały się: Joanna Dzido z kl. III E, która stanęła na podium, zajmując III miejsce w swojej kategorii wiekowej K-16.  Aleksandra Trzmielewska IV msc. Sandra Wiśniewska V msc. a Natalia Krupińska VIII msc. (startujące w kategorii K-14.)  Przed nimi kolejne zawody w sierpniu odbędą się Mistrzostwa Polski w Aquathlonie w Olsztynie. Trzymamy kciuki!

Poprzedni artykułOstatni termin wydania kart zdrowia dla absolwentów przed przerwą urlopową
Następny artykułVIII Gala Osiągnięć Szkolnych