Dzień Otwarty w Ostródzie

15 maja grupa trzecioklasistów naszego gimnazjum mogła uczestniczyć w zorganizowanych warsztatach w Zespole Szkół im. Sandora Petofi w Ostródzie. Podczas mini zajęć warsztatowych uczniowie mogli poznać laboratorium, w którym uczą się przyszli analitycy. Technicy hotelarstwa zaprezentowali ciekawe zajęcia z animacji czasu wolnego. Kadeci z LO o profilu policyjnym i wojskowym pokazali pokaz musztry. Ekonomiści i handlowcy zaprosili do gry logicznej. W sali, gdzie na co dzień uczą się technicy żywienia i usług gastronomicznych, można było obejrzeć i posmakować kunsztu barmańskiego i baristycznego. Oprócz zajęć z nauczycielami promującymi kierunki kształcenia w roku szkolnym 2018/2019 młodzież mogła porozmawiać z uczniami szkoły. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, co zaowocowało złożeniem dokumentów.

Beata Niksa – doradca zawodowy

Poprzedni artykułHistoria w plenerze z przewodnikiem
Następny artykułGra edukacyjna „Droga do Niepodległości”