Konkurs na patriotyczne zakładki do książki

W Roku dla Niepodległej z okazji patriotycznych świąt majowych: 227. Rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, święta flagi i uroczystego zakończenia II wojny światowej w „Koperniku” ogłoszony został konkurs na patriotyczną zakładkę do książki.

Początkowo konkurs był skierowany do najmłodszych uczniów, ale starsi uczniowie naszej szkoły spontanicznie zaproponowali  również swój udział i wszyscy gremialnie zaczęli przynosić do Biblioteki Szkolnej przygotowane przez siebie prace. Również Świetlica Szkolna z zapałem przystąpiła do konkursu. Czasu nie było dużo – konkurs trwał tydzień. Rozpowszechniony został wśród czytelników biblioteki.

Rozstrzygnięcia konkursu dokonało jury w składzie: dyrektor szkoły – Aleksandra Skubij, nauczycielka plastyki – Jolanta Michalewska oraz kierownik biblioteki – Beata Kamińska. Wyniki:
klasy pierwsze: I miejsce Jagoda Eremus Ib, wyróżnienie Przemysław Szałkowski Ic,  klasy starsze: I miejsce Wiktoria Kempczyńska IIb, wyróżnienia: Mateusz Stępień IVa i Karol Donoch VIIa.

Nagrody ufundowała dyrektor szkoły, zostaną wręczone na festynie szkoły w dniu 19 maja. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy pomysłowości i kreatywności. Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom gratulujemy!
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Poprzedni artykułRekrutacja na rok szkolny 2018/19
Następny artykułPracujemy, by zdobyć miano „Szkoły Niepodległej”