Sukcesy sportowe naszych uczniów

Uczniowie naszej szkoły osiągają sukcesy sportowe. Szymon Agnieszczak, Daniel Draszewski, Wojciech Harmaciński, Oskar Kotłowski, Dominik Kołaczkowski, Stanisław Kozłowski, Szymon Kolibowski, Szymon Kwiatkowski, Igor Majchrzak, Marcel Melkowski, Adam Patorski, Oskar Słupiński i Aleksander Stempowski jako zawodnicy drużyny Młodzika Młodszego wzięli udział w turnieju, który został zorganizowany w Mrągowie przez DD SPORT w dniach 8-10 marca. Jeziorowcy przeszli eliminacje jak burza wygrywając swoją grupę, doznając goryczy porażki dopiero w finale, gdzie nieznacznie ulegli zawodnikom Zdroju Ciechocinek 1:2. Oskar Kotłowski został królem strzelców turnieju, a Aleksander Stempowski MVP (Most Valuable Player) drużyny.


W dniach 12-14 marca Oskar Kotłowski i Aleksander Stempowski z klasy V c brali udział w turnieju organizowanym w Jarocinie przez SBG Sport Business Group jako członkowie kadry Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2012. Drużyna WMZPN, w której występowali w trakcie pobytu w Jarocinie rozegrała łącznie 4 mecze, w których odnotowała 3 zwycięstwa i 1 porażkę, mierząc się z dwoma zespołami Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, Akademią Reissa z Jarocina i reprezentacją Football Academy. Gratulacje.

Agnieszka Krejczy

Poprzedni artykuł
Następny artykułAkcja w internecie