Jedynka grała dla WOŚP

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie  grała dla WOŚP. Wspieraliśmy Sztab Iławskiego Centrum Kultury. Zebrane podczas 32. Finał WOŚP środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

​W naszej szkole zorganizowaliśmy pchli targ, salon piękności, bal karnawałowy z przekąskami, pokaz talentów oraz szkolne kino dla najmłodszych. Dzieci wrzucały do puszki pieniążki, za co otrzymywały serduszka lub czerwone lizaki. 

​Udało się nam zebrać wspaniałą kwotę 12,768,51 PLN oraz 2,20 Pounds! Do e-puszki Jedynki wpłacono 806 PLN.

​Po raz kolejny dziękujemy z całego serca naszej cudownej młodzieży oraz opiekunom – równie cudownym.  Dziękuję, że dajecie dobry przykład, że Wam się chce, i że mogę na Was liczyć! Podziękowania i ukłon kieruję również w stronę rodziców – pewnie Państwo to wiecie, ale na wszelki wypadek wspomnę: Państwa dzieci są WSPANIAŁE! Mam nadzieję, że do zobaczenia w przyszłym roku? W końcu gramy do „końca świata i jeden dzień dłużej” .

Wioletta Karwat

Poprzedni artykułZ okazji Dnia Babci i Dziadka
Następny artykułŚwiatowy Dzień Walki z Depresją