Zakończenie akcji społeczno-edukacyjnej “Konwalia”


Sadzeniem konwalii zakończyła się w naszej szkole akcja społeczno – edukacyjna “Konwalia”.
Celem akcji było popularyzowanie postaci naszego wybitnego rodaka Mikołaja Kopernika, w 550 rocznicę jego urodzin.
W ramach akcji zorganizowano wiele działań: konkurs na logo akcji, wystawę filatelistyczną, międzyszkolny konkurs wiedzy i wiele innych.
Oprócz sadzenia konwalii w szkolnym ogrodzie, Samorząd Uczniowski podarował kilka sadzonek miastu, które zostaną posadzone w lasku miejskim przy ulicy Sienkiewicza i dzięki temu wiosną będą cieszyć oczy mieszkańców Iławy.

Na zdjęciu Zastępca Burmistrza Iławy, Dorota Kamińska oraz Zastępca Dyrektora Iławskiego Centrum Usług Wspólnych, Sławomir CiszewskiSerdeczne podziękowania kierujemy do Nadleśnictwa Iława za pomoc w organizacji akcji, wszystkich nauczycieli zaangażowanych w przeprowadzenie działań na terenie szkoły i poza nią oraz całej społeczności szkolnej za zaangażowanie.


Zdjęcia Urząd Miasta Iława

Koordynator akcji Katarzyna Zombecka

Poprzedni artykułSpotkanie ze świętymi
Następny artykułPamiętamy o zmarłych – klasowe wyjścia na cmentarz