Warmińsko-Mazurski Tydzień Kariery 2023

W dniach 22 września – 22 października 2023 na terenie całego województwa odbywają się działania w ramach Warmińsko – Mazurskiego Tygodnia Kariery 2023. Jest to już XIII edycja tego wydarzenia, które w tym roku będzie przebiegało pod hasłem „Przyszłość kompetencji- kompetencje przyszłości”.  Nasza szkoła jak co roku  bierze udział w tym wydarzeniu, zaplanowane są liczne działania (warsztaty, spotkania z przedsiębiorcami, konkursy).

Misją tegorocznego Warmińsko – Mazurskiego Tygodnia Kariery 2023 o zasięgu regionalnym jest uświadomienie uczestnikom, jak duży wpływ na współczesną rzeczywistość, w tym na trendy kształtujące rynek pracy mają nowe technologie. Głównym celem tegorocznej edycji W-MTK jest odpowiedzieć na pytanie: „Co możemy zrobić, aby oswoić sztuczną inteligencję w naszej pracy i życiu?”.

Liczymy na to, że uda się nam odpowiedzieć na to pytanie w trakcie wspólnych warsztatów z wychowawcami oraz zaproszonymi specjalistami!

J. Szmycińska

Poprzedni artykułNoc Bibliotek
Następny artykułKolejny sukces naszych uczniów