Scena jest Twoja

Iławskim Centrum Kultury zapraszam serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych do I Iławskiego Przeglądu Talentów „Scena jest Twoja”. Głównym celem Przeglądu jest wyłonienie wśród uczestników talentów w różnych dziedzinach scenicznych m.in.: śpiewie, tańcu, umiejętnościach gawędziarskich/krasomówczych, grze aktorskiej, kabarecie, grze na instrumencie, recytacji. Dla zwycięzców przewidzieliśmy nagrody finansowe! Zgłoszenia przyjmowane są do 22 września br.

Przegląd skierowany jest do dzieci i młodzieży będących uczniami iławskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz dorosłych mieszkańców Iławy.
Uczestnicy zostaną przydzieleni do czterech kategorii wiekowych:

1. Kategoria I – uczniowie klas 1-4 szkół podstawowych,

2. Kategoria II – uczniowie klas 5-8 szkół podstawowych,

3. Kategoria III – uczniowie szkół ponadpodstawowych (poniżej 18 roku życia),

4. Kategoria IV – dorośli mieszkańcy Iławy,

Uczestnikami Przeglądu mogą być osoby indywidualne (soliści) oraz grupy/zespoły. Zgłoszenia należy przesłać drogą mailową na adres: animacja@ickilawa.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia: 22 września 2023 r.

szczegóły zgłoszenia opisane są w regulaminie [pdf]

ICK Iława

Poprzedni artykułApteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej
Następny artykułWycieczka klasy 4 c do Jerzwałdu