Jesteśmy już po Próbnych Egzaminach Ósmoklasisty

W dniach 15, 16, 17 listopada 2022 uczniowie Jedynki przystąpili do próbnego egzaminu ósmoklasisty. Podobnie jak egzaminy w maju, tak samo próbne egzaminy ósmoklasisty trwają trzy dni. Uczniowie sprawdzają wiedzę z matematyki, języka polskiego i języka obcego nowożytnego.

Egzamin próbny jest formą przygotowania uczniów do tego, na jakich zasadach odbywa się ten ważny test. To możliwość sprawdzenia w warunkach maksymalnie zbliżonych do tych, które ósmoklasiści będą mieć w maju, jak radzą sobie ze stresem, z zarządzeniem czasem, czy też sprawami technicznymi (uzupełnienie karty odpowiedzi).

Egzaminy zostały przeprowadzone zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej

/SP1/

Poprzedni artykułWybraliśmy woluminy
Następny artykułWebinar o egzaminie ósmoklasisty z angielskiego