Wybraliśmy woluminy

Hej Książkożercy! Nowe części z serii „Zaopiekuj się mną i „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” – czekają!
Do naszej biblioteki przyszła pierwsza tura zamówionych książek, i jak się okazało, wiele z nich było wyczekanych przez naszych czytelników. Zostały wybrane na podstawie ankiety skierowanej do uczniów, ich rodziców i opiekunów oraz nauczycieli.

Ponadto, przeprowadzono rozmowy z uczniami dotyczące ich preferencji, a także głosowanie na najlepszą książkę w bibliotece. Teraz tylko wpisanie do ewidencji, nadanie numerów, opieczętowanie, obłożenie, wypisanie kart oraz sklasyfikowanie i książeczki wylądują na półce czekając na swoich czytelników.

Olga Bryl

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Poprzedni artykułNa wystawie „Pejzaże z Pojezierza Iławskiego”
Następny artykułJesteśmy już po Próbnych Egzaminach Ósmoklasisty