Uroczystość Święta Niepodległości w Jedynce

Dzisiaj w Jedynce odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Prawie stuosobowa grupa uczniów wystąpiła na scenie szkolnej auli w bogatym programie artystycznym. W montażu słowno-muzycznym pt. „Kto Ty jesteś?(…) Czy Ją kochasz?” swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie klas: Ic, IIa, IIc, VIb, chór szkolny oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Powierzone im zadanie wykonali perfekcyjnie.

Bardzo dziękuję nauczycielom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego dużego przedsięwzięcia: Monice Witkowskiej-Gałkus, Martynie Wyżlic, Dorocie Julluk, Magdalenie Kawali, Krzysztofowi Kasprowiczowi, Rosemary Wiśniewski i Oldze Bryl – Elżbieta Kozłowska (koordynator uroczystości).

Poprzedni artykułJeż w świetlicy
Następny artykułSzkolny Bieg z okazji 104. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości