Śniadanie z Radiem Zet

Tam, gdzie Radio Zet serwuje pyszne śniadanka, nie mogło zabraknąć uczniów Jedynki – II c, IIIa, IV a, VI c. Pyszne paróweczki, tosty, do picia soki lub kawa zbożowa na kilka słodkich sposobów, a przede wszystkim wspólne wyjście, by ze sobą spędzić trochę czasu inaczej niż w murach szkoły,  zdecydowanie poprawiło humory uczniom i dodało energii na resztę dnia. Spotkanie z popularnym dziennikarzem Kamilem Noselem na pewno także na długo pozostanie w pamięci. Do tego „żywa lekcja” , na czym polega praca w mediach…Kto wie, może to wyjście kogoś zainspiruje do wyboru drogi zawodowej w przyszłości. Dziękujemy Radiu Zet za smakowitą atrakcję! 

M. Podgórska

Poprzedni artykułJedynka zbiera TALENCIAKI
Następny artykułZajęcia z projektu Uniwersytetu Dzieci „Jak być dobrym przyjacielem?”