Witaj, szkoło!

1 września w uroczystych nastrojach powitaliśmy nowy rok szkolny. Pierwszy dzwonek tym razem zabrzmiał dla 706 uczniów.

W uroczystości wzięli udział goście: pani Dorota Kamińska – zastępca burmistrza oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Dzieci Wojny. 

Pani dyrektor Beata Niksa Żubertowska pięknym, jak zawsze, przemówieniem, wprowadziła społeczność szkolną w nowy rok szkolny, pan Marcin Michalski zaś w historię. Były uśmiechy i chwile wzruszeń, uczniowie z radością witali się po wakacjach ze sobą i nauczycielami, pierwszoklasiści i czwartoklasiści rozpoczęli nowy etap w życiu szkolnym. Ważnym punktem uroczystości był „Przerwany marsz…”, w którym nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział, by kultywować pamięć o II wojnie światowej.

M. Podgórska

Poprzedni artykułWywiadówka
Następny artykuł83 rocznica wybuchu II wojny światowej