KAŻDY DZIEŃ NA MEDAL

Potrzebujemy pomocy przyjaciół, znajomych…

Nasza szkoła bierze udział w poniższym programie.

https://www.everydayme.pl/dzien-na-medal-warminsko-mazurskie?fbclid=IwAR0Hrk3jpL3RbNXclPKIOJDNd3IlRC_QYiLPC574fIAh7hROUdxpvEh9DPo

Program ten popularyzuje aktywność fizyczną. Jedna szkoła z województwa otrzyma grant na projekt, który wcześniej zgłosiła ( my zgłosiliśmy 2 projekty), a szanse mamy naprawdę duże! Jest tylko 5 projektów z W-M.

Bardzo prosimy o JEDNORAZOWE oddanie głosu na nasz projekt… Co trzeba zrobić? Po wejściu w link zaznaczamy zgodę, wybieramy szkołę miejską i województwo, podajemy imię, datę urodzenia, maila i hasło, ale UWAGA! NIE MA ŻADNYCH MAILI ZWROTNYCH ANI POTWIERDZEŃ! Dlatego dla Was to 2 minuty pracy, a dla nas może być wielką pomocą w realizacji fajnego projektu.

BARDZO PROSIMY O POMOC 🙂

/SP1/

Poprzedni artykułZaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty
Następny artykułTrwają wakacje, a szkoła wciąż uczy tylko zmieniła sposób