Statuetka Kopernika dla Fundacji projekt ARCHE

Fundacja  projekt ARCHE  ma  m.in. na celu działania  wspomagające rozwój przedsiębiorczości społecznej; działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych. Działa wspierając naukę, edukację, oświatę i wychowanie. Dzięki współpracy z fundacją i udziale szkoły w projekcie „Moc możliwości” nasza szkoła wzbogaciła się o gry i pomoce dydaktyczne i edukacyjne, kanapy, apteczki  pierwszej pomocy, naklejki motywacyjne i edukacyjne. W ramach projektu uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami uczestniczyli w warsztatach i wyjazdach edukacyjnych oraz mieli możliwość aktywnie spędzać swój wolny czas. Współpracują z nami: Kamil Purłan i Iwona Sawczuk. W roku szkolnym 2020/2021 fundacja otrzymała Statuetkę Kopernika – odebrali ją z rąk Pani dyrektor Beaty Niksy- Żubertowskiej.

Dziękujemy Fundacji  projekt ARCHE za kilkuletnią współpracę, na pewno nasze współdziałanie będzie rozwijało się w kolejnych latach. Już zapowiadają się ciekawe projekty i  działania z ARCHE.

ET

Poprzedni artykułSalto z grypserą w tle
Następny artykułUwaga! Darmowe wejściówki dla naszych uczniów na mecz