Oddaj używany telefon komórkowy – pomagając innym – pomagasz swojej szkole!

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej akcji Sprzątanie Świata 2021 oraz do aktywnego udziału w ogólnopolskim konkursie.

Nasz konkurs polega na zebraniu przez szkołę wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.

Jakie korzyści ma z tego szkoła?

1.Każda szkoła lub przedszkole za każdy kg zebranych telefonów otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych Sodexo.

2.Każda szkoła lub przedszkole za najlepsze przeliczniki (relacje) ilości zebranych w kg telefonów do ilości uczniów w szkole otrzyma nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.

3.Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną w kwocie 2.000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, monitor, drukarka, gry, zapas papieru do ksero lub równowartość w kuponach Sodexo itp.) do wyboru przez szkołę.

Wszystkie stare telefony prosimy dostarczyć do sali nr 14, do pani Aleksandry Konicz.

Akcja trwa do 19 listopada 2021r.

Poprzedni artykułZ wizytą w Warsztatach Terapii Zajęciowej.
Następny artykułOgólnopolski projekt edukacyjny „Europa i ja”.