Współpracujemy z Early Stage

Miło nam poinformować, że szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage w Iławie, która prowadzi dla naszych uczniów dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, przekazała na rzecz naszej szkoły ciekawe materiały edukacyjne:

  • dostęp premium do platformy Eduelo
  • zestaw innowacyjnych materiałów do nauki angielskiej gramatyki, 
  • zestaw książek do biblioteki szkolnej

Oprócz tego rodzice będą mogli wziąć udział w specjalnych, wychowawczo-psychologicznych webinariach prowadzonych przez szkołę Early Stage. 

Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego  dla naszych uczniów prowadzone są w pobliskim lokalu przy ul. Kościuszki 4/2 w terminie dopasowanym do planu lekcji dziecka. Early Stage oferuje również możliwość przyprowadzania dziecka ze świetlicy naszej szkoły na zajęcia w swojej filii. Chęć zgłoszenia dziecka na zajęcia jest możliwy na stronie https://earlystage.pl/pl/zapisy

Early Stage to szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, która powstała w Warszawie w 1993 roku.

Obecnie w szkole uczy się 36 000 uczniów, w 500 szkołach w całej Polsce.

Kursy języka angielskiego prowadzone są w oparciu o autorskie podręczniki i materiały dydaktyczne oraz 10 supermocy, czyli metodę, która integruje wszystkie zmysły, pobudza wyobraźnię i pamięć, co pozwala na skuteczne przyswajanie wiedzy, w zgodzie z indywidualnym rozwojem dzieci.

Szkoła otrzymała liczne nagrody za innowacyjność w nauczaniu języka obcego (m.in. nagrodę European Language Label). 

Więcej informacji o szkole Early Stage oraz zapisy na zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dostępne są na stronie https://earlystage.pl/pl/zapisy