Pomoc dla Tymka

12 marca na świat przyszedł Tymek Jasiński z Kisielic. W trakcie ciąży nic nie wskazywało na to, że chłopczyk jest bardzo ciężko chory. Niestety po urodzeniu Tymek miał wiele złamań, a późniejsze badania w Łodzi, w tym 13 wkłuć w główkę, potwierdziły najgorsze obawy… wrodzona łamliwość kości. Lekarze nie dawali maluchowi szans na przeżycie, ale on pokazał, że jest dzielny. 

 Niestety będzie cierpiał do końca życia, jednak systematyczne rehabilitacje i operacje wstawiania, co kilka lat drutów teleskopowych stabilizujących kości, pozwolą złagodzić ból i żyć ❗


Dlatego Szkolne Koło Wolontariatu i społeczność Jedynki prosi o wsparcie zbiórki dla małego Tymka. Chcemy zorganizować „Pchli targ”. Jeśli masz w domu przedmioty, których nie używasz, a mogą dać radość innym dzieciom przynieś je do szkoły. Przyjmujemy: nowe i używane zabawki, maskotki, książeczki, itp. 

Dary przyjmujemy do 31 maja. 

D Z I Ę K U J EMY

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułBaletnica
Następny artykułLekcja klasy sportowej VI D