Lekcja klasy sportowej VI D

Wykorzystując piękną pogodę, skorzystaliśmy wraz z klasą sportową VI D z możliwości tworzenia bloków zajęć i wyjechaliśmy na poszukiwanie przygody. Większa ilość czasu pozwoliła na pokonanie dłuższej trasy, a co za tym idzie poznanie większej ilości ciekawych miejsc w okolicy Iławy. 

Opracowane były dwie wersje przejazdu. Jedna dla początkujących i ta z której skorzystaliśmy. Strat w ludziach ani sprzęcie nie było, więc można powiedzieć, że sukces był pełny. Kolejne młode osoby wiedzą, gdzie są jeziora Gajerek Duży i Mały, Długie, Łajskie i Łąckie i znają również ich inne nazwy. 

Wiedzą też, że 19 km po lasach jest do przeżycia. Dla mnie równie miły jest fakt, że jedni odwiedzili te tereny ze mną po raz pierwszy, jak to, że inni byli tam po raz kolejny.

Wojciech Kopczyński