Jedynka wspiera i świętuje

Dziś przed Szkołą Podstawową nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie pojawiły się nowe donice z kwiatami. Są to przepiękne białe i czerwone chryzantemy zakupione u lokalnych producentów. Chcemy w ten sposób wykazać gest solidarności i włączyć się do akcji zakupu kwiatów hodowanych z myślą o corocznych tradycyjnych wizytach na cmentarzach przy grobach bliskich. Akcja polega na zakupie kwiatów, których w związku z obostrzeniami covid-19 nie udało się sprzedać producentom i sprzedawcom oraz ustawianiu ich w przestrzeni publicznej, w prywatnych ogrodach, na balkonach itp.

Szpaler białych i czerwonych chryzantem symbolizuje trwające w szkole przygotowania do obchodów tegorocznego Święta Niepodległości.

/SP1/

Poprzedni artykułMali kreatywni twórcy
Następny artykułJak zostać aktorem?