Pomagamy Asi

Szkoła to prawie dom – spędzamy w niej sporo naszego  czasu, to tutaj często nawiązujemy znajomości, przyjaźnie, traktujemy się trochę jak rodzina.

Kochani, pomóżmy naszej wspaniałej Koleżance absolwentce szkoły w walce z nagłą chorobą jaką jest nowotwór złośliwy. Nie pozwólmy jej zapomnieć, że dla każdego z nas wschodzi zawsze słońce.
– 30 września 2020 ( środa ) rozpocznie się akcja POMAGAMY ASI, której celem jest zebranie pieniędzy na leczenie Asi chorej na raka. W tym dniu będą sprzedawane gofry.
– 07 października ( środa ) będą tosty, rogaliki i babeczki
– 14 października ( środa ) sprzedawany będzie popcorn i wata cukrowa
Będzie również odbywała się zbiórka do puszki.

Chcemy Was prosić o pomoc – wiemy, że to ma sens.

Asia ma 16 lat! W ubiegłym roku ukończyła naszą szkołę. Jest dzielna, wyjątkowa oraz silna. Będzie walczyć, ponieważ w jej charakterze leży cierpliwość i determinacja w
dążeniu do celu.
Każdy z Was może pomóc wrócić naszej Koleżance do zdrowia. Każda złotówka ma wielkie znaczenie, ponieważ przybliża Ją do odzyskania zdrowia oraz zrealizowania marzeń i planów. Połączmy siły i sprawmy, aby słońce dla Asi wyszło zza chmur.

Razem możemy więcej. Serdecznie zapraszamy.

/SP1/

Poprzedni artykułWycieczka do Oceanarium w Gdyni
Następny artykułWycieczka edukacyjna do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu