Walczymy o sprzęt sportowy. Głosujcie na naszą szkołę!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Dzieciaki do rakiet” – ogólnopolskiej inicjatywie banku BNP Paribas promującej aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W ramach akcji uczniowie Jedynki wraz z nauczycielem wychowania fizycznego, Wojciechem Kopczyńskim przygotowali film na konkurs, w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci, a także specjalne szkolenia dla nauczycieli. W tym roku zostanie nagrodzonych aż 50 szkół w wyniku głosowania internautów!

Prosimy o oddanie swojego głosu na Jedynkę.

Tu kliknij, żeby obejrzeć film i oddać swój głos

Zagłosuj! Głosowanie trwa do 30.11.2019

WAŻNE: Po wprowadzeniu adresu e-mail oraz po kliknięciu w przycisk głosowania należy sprawdzić pocztę oraz potwierdzić oddanie głosu. Pamiętaj, że można oddać 1 głos dziennie z jednego adresu e-mail.

Wg raportu „Aktywność fizyczna dzieci w Polsce” przygotowanego na zlecenie Banku BNP Paribas tylko co czwarte dziecko spełnia dzienną normę aktywności fizycznej. Głównie przez brak energii, brak czasu i brak pozytywnych bodźców… Zmieńmy to! „Dzieciaki do rakiet!”

Poprzedni artykułOgólnopolski Turniej Maszyn
Następny artykułMiędzynarodowy Dzień Praw Dziecka