Rozpoczęcie ogólnopolskiego projektu „Czytam z klasą – lekturki spod chmurki”

dav

23 października w naszej szkole ruszył ogólnopolski projekt ” Czytam z klasą – lekturki spod chmurki”. Wiceburmistrz Iławy Dorota Kamińska zainaugurowała projekt czytając baśń H. CH.Andersena. Uczniowie zostali wprowadzeni w tajemniczy świat baśni. Dzieci z klas pierwszych wykonały lekturniki, w których będą dokumentować przeczytane lektury.

Celem ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Czytam z klasą, lekturki spod chmurki”, jest upowszechnianie czytelnictwa wśród uczniów klas I-III. Pamiętajmy o tym, że dziecko, które czyta, stanie się dorosłym, który myśli.

Poprzedni artykułI Otwarty Powiatowy Turniej Szachowy Uczniów Szkół Podstawowych w „Jedynce”
Następny artykuł3 miejsce mistrzostwa powiatu mini piłki nożnej chłopców rocznik 2007 i młodsi