V Zimowy Turniej Piłki Nożnej Halowej

24.02.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Iławie odbył się V Zimowy Turniej Piłki Nożnej Halowej. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły: pierwszy to klasy III, a drugi klasy II gimnazjalne.

Pierwszy zespół w swojej grupie zajął I miejsce, a wystąpił w składzie: Marek Lewicki, Emil Brejdakowski, Kacper Neuman, Remigiusz Próchniewski, Dominik Wiśniewski, Jakub Janiszek, Aleksander Łepek.
Drugi zespół w składzie Kacper Zagrodzki, Sebastian Sagan, Ignacy Motyliński, Maciej Szkopiński, Duński Alan, Michał Górski, Karol Adamek w swojej grupie po wygranej z SP 3 z wynikiem 6:1 zajął II miejsce.
W półfinale spotkały się obydwa zespoły z naszej szkoły. Po meczu stojącym na wysokim poziomie I grupa wygrała z II 2:1.
W finale I zespół zagrał z mistrzem Polski (Turniej – Tymbark) SP nr 4.
Zagraliśmy bardzo wysokim presingiem czym zaskoczyliśmy przeciwnika i wygraliśmy 2:0. Najlepszym bramkarzem został Marek Lewicki. Najlepszym napastnikiem okazał się Kacper Zagrodzki (4 bramki).

Poprzedni artykułDni otwarte w Jedynce
Następny artykułWarsztaty kulinarne