Sportowy weekend z Fundacją K2! Bezpłatny trening piłki nożnej z gwiazdą

obraz Fundacja K2

Serdecznie zapraszamy na trening piłki nożnej w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie, gdzie wspólnie z gwiazdą przyjedziemy 28 października! Zapisz się już dziś!

Fundacja K2 Zaborowscy została założona przez Karolinę i Łukasza Zaborowskich. Karolina jest zawodniczką mieszanych sztuk walki, która walczy w UFC, najbardziej prestiżowej federacji na świecie. Była też pretendentką do zdobycia pasa wagi słomkowej w tej organizacji, a jako pierwsza kobieta wywalczyła mistrzostwo Konfrontacji Sztuk Walki (KSW). Łukasz jest trenerem sportów walki, a pod swoimi skrzydłami ma wielu innych zawodników występujących na galach UFC czy KSW. Jest także trenerem reprezentacji Polski MMA.

Impreza “Sportowy weekend z K2” to cykl treningów dla dzieci i młodzieży, które chcą aktywnie spędzać weekendy w swoich miejscowościach. Jego celem jest propagowanie aktywności fizycznej, a także sportów, m.in. piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. Podczas cyklu będzie można sprawdzić swoje umiejętności sportowe, a także wchodzić na kolejne szczeble wtajemniczenia każdej z dyscyplin oraz szlifować swój talent. Wszystko dzięki profesjonalnym trenerom lub gwiazdom, którzy będą prowadzić zajęcia oraz zwracać uwagę na poprawność ćwiczeń oraz zaangażowanie każdego z uczestników. – Chcemy pokazać, że wolne od pracy czy szkoły dni można spędzić w aktywny sposób, niekoniecznie przed ekranem komputera czy telefonu. Ponadto chcemy propagować piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę, a w przyszłości niektórzy z uczestników mogą zacząć profesjonalną przygodę z tymi sportami – mówią Karolina i Łukasz Zaborowscy.

Za nami już dwie imprezy z cyklu “Sportowy weekendu z K2”. Najpierw byliśmy w Kościelisku, gdzie trenerem był Piotr Głowacki, piłkarz ekstraklasowego ŁKS Łódź, a następnie w Chmielnie – tam pomógł nam Marcin Krzywicki, który w reprezentacji Polski miał okazję trenować z samym Robertem Lewandowskim, a grał m.in. w Widzewie Łódź, Wiśle Płock czy Cracovii. W Iławie nie zabraknie równie utytułowanego trenera, a ponownie postawiliśmy na trening piłki nożnej. – Znamy już nazwisko trenera i musimy przyznać, że dzieci będą zadowolone. To osoba, która grała nie tylko w reprezentacji Polski, ale również kilku silnych ligach zagranicznych, więc oprócz samych umiejętności piłkarskich, będzie miała do opowiedzenia wiele ciekawych anegdot. Oficjalnie ogłosimy go już jutro – mówią Karolina i Łukasz Zaborowscy. Warto dodać, że Karolina również przyjedzie do Iławy, bo przebywa w Polsce po swojej ostatniej wygranej walce w UFC!

Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne, w imprezie może wziąć udział każdy, choć impreza skierowana jest głównie pod dzieci i młodzież do 16 roku życia. – Chcemy, by oprócz dobrej zabawy, trener mógł zorganizować zajęcia na odpowiednim poziomie – dodaje Zaborowski i serdecznie zaprasza do zapisów, link znajduje się pod tekstem. – Przewidujemy również poczęstunek w postaci burgerów z pysznej polskiej wołowiny od naszego partnera, czyli Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego, więc serdecznie zapraszamy również rodziców – dodaje Łukasz Zaborowski.

Dodajmy, że event będzie miał wymiar charytatywny, a podczas imprezy nie zabraknie puszek oraz innych możliwości wpłat, by pomóc podopiecznym Fundacji K2 Zaborowscy.

Serdecznie zapraszamy! Zgłoś się już dziś korzystając z linka poniżej!

Regulamin imprezy: https://docs.google.com/document/d/1W6igrAa5NdalIH2xPlBM_Yjqtjfq2P98qZJ9s9XCyug/edit

Formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/13YNuXLgL_x3kSR263Y2RjciIt9c7TqugEbGU9DziCm0/viewform?edit_requested=true

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorem- Paulą Lubecką, nauczycielką wychowania fizycznego.

Poprzedni artykułSztuczna inteligencja na lekcjach j.polskiego
Następny artykułTRAPER zwiedza Iławę