Z kulturą za pan brat

W SP1 uczniowie nie tylko biorą udział w zajęciach lekcyjnych, ale uczestniczą też w innych ciekawych formach spędzania czasu z rówieśnikami, m.in. wspólnych wyjściach do kina. Dlatego dnia 5 października 2023 r. młodzież z klas 5A, 5B i 5D wraz z opiekunami Marzeną Podgórską, Elżbietą Kozłowską i Anną Szynaką wybrała się na seans filmowy „O psie, który jeździł koleją”.

Dzięki temu mieli okazję obcować z kulturą, która umożliwia poszerzanie horyzontów. Nie da się też ukryć, że oglądanie seansu na dużym ekranie, efekty dźwiękowe oraz przebywanie z innymi ludźmi, daje spore przeżycia i dostarcza więcej emocji niż oglądanie filmu w domu. Pokazane sceny w czasie seansów z życia wzięte uwrażliwiają uczniów na krzywdę innych, a nawet sprawiają, że część młodych widzów się bardzo wzrusza… Tak było i tym razem.

Anna Szynaka

Poprzedni artykułNabór uzupełniający do Młodzieżowej Akademii Cheerleaderek
Następny artykułNoc Bibliotek