XII Gala Szkolnych Osiągnięć

Co roku spotykamy się w Jedynce podczas Gali Szkolnych Osiągnięć, aby uhonorować wyjątkowych uczniów naszej szkoły, ale również rodziców, opiekunów, instytucje, którzy oddają serce i wspomagają tworzyć wspaniały wizerunek naszej szkoły.

XII Galę przygotowali i poprowadzili Dagmara Muszyńska i Marcin Chrząszcz.

DYPLOMY „ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA I POSTAWĘ KREUJĄCĄ POZYTYWNY WIZERUNEK SZKOŁY” – UCZNIOWIE: Maria Gołębiowska, Oliwia Falkowska, Weronika Kowalska, Natalia Józefowicz, Amelia Czeszejko, Anna Wasielewska, Zofia Burkiewicz, Hanna Patorska, Aleksandra Gołębiowska, Maciej Wolański, Zuzanna Lewicka, Wiktoria Pankowska, Zuzanna Polak, Jakub Pełka, Aniela Rucinska, Alicja Kwiatkowska, Max Zieliński.

DYPLOMY „ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA I POSTAWĘ KREUJĄCĄ POZYTYWNY WIZERUNEK SZKOŁY” – RODZICE UCZNIÓW: Justyna Duczyc, Piotr Antonowicz, Kamila Patorska, Edyta Meyka, Marcin Piotrowski, Magdalena Sipak, Ewelina i Tomasz Pełkowie, Kamila Brzezińska, Anna Januszewska, Kamila Kurek, Magdalena Nawotka, Magdalena Betlejewska, Elżbieta Radtke, Małgorzata Kosińska.

DYPLOMY „ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA I POSTAWĘ KREUJĄCĄ POZYTYWNY WIZERUNEK SZKOŁY” – DOROŚLI : Agnieszka Prass, Justyna Wasilewska Bożena Paczkowska, Ewa Węglerska, Marcin Michalski, Paula Lubecka, Magdalena Kawala, Ewelina Liedtke, Katarzyna Boguszewska, Marta Kiersnowska.

Statuetki są przyznawane wyjątkowym uczniom, kończącym naukę w naszej szkole i osobom dorosłym za kształtowanie pozytywnego wizerunku szkoły. Statuetka Mikołaja Kopernika jest  znakiem uznania dla najlepszych z najlepszych. To statuetka dla tych, którzy w rożny sposób tworzą w społeczności naszego miasta dobre imię naszej szkoły. Jest symbolem najlepszych cech charakteru, ambicji, sumienności w wykonywaniu obowiązków, jest wyróżnieniem najwyższej rangi i nawiązuje do niepodważalnych osiągnięć patrona naszej szkoły.

Statuetkę Kopernika w roku szkolnym 2022/2023 otrzymali: Maria Brzeska, Zofia Kowalewska, Martyna Mieszała, Katarzyna Januszewska, Martyna Hoffmann, Zuzanna Podlińska, Lena Urzędowska.

STATUETKA KOPERNIKA – Rodzice: Eliza i Paweł Brzescy, Mariusz Gołębiowski, Barbara Jasińska, Joanna Kwiatkowska, Krzysztof Badaszewski,  Joanna i Piotr Zielińscy, Monika Radecka.

TATUETKA KOPERNIKA – OSOBY DOROSŁE

Podziękowania dla pracowników naszej szkoły i osób dorosłych, które nas wspierają: Wioletta Karwat, Mirosława Truszczyńska, Stanisław Michalewski, Dorota Kamińska, Krzysztof Harmaciński, Rosemary Wisniewski. 

STATUETKA – SPORTOWIEC ROKU – Oliwier Szmyciński uczeń klasy 8 d

STATUETKA – UCZEŃ ROKUKacper Radecki uczeń klasy 8 d

STATUETKA – OSOBOWOŚĆ ROKUJakub Kowalkowski uczeń klasy 6 b

STATUETKA – BOHATER ROKUPiotr Kuba uczeń klasy 8 b

SPÓŁDZIELNIA UCZNIOWSKA ,,Zgredek”

WYRÓŻNIENIA: Zuzanna Podlińska, Lena Urzędowska, Natalia Józefowicz, Maria Gołębiowska, Aleksandra Gołębiowska, Amelia Czeszejko, Katarzyna Januszewska, Alex Zieliński, Jakub Pełka

STATUETKA: Martyna Hoffman, Maria Brzeska, Weronika Kowalska, Paulina i Marcin Hoffmannowie

DODATKOWE WYRÓŻNIENIA

Szanowni Państwo! Tradycyjne uczniowie otrzymali wyróżnienia, ufundowane przez wójta gminy Iława pana Krzysztofa Harmacińskiego.

Wyróżnienia za wysokie osiągnięcia edukacyjne i nieocenioną pomoc wolontarystyczną otrzymali: Martyna Hoffmann, Maria Brzeska, Lena Urzędowska, Weronika Kowalska, Anna Wasielewska, Zofia Burkiewicz, Max Zieliński, Alex Zieliński.

Osoby współtworzące Galę:

1. Agnieszka Prass – projekt zaproszenia

2. Zespół świetlicy –  dekoracja

4. Uczniowie  samorządu – obsługa gości

5. Magdalena Kawala – chór i pomoc muzyczno-techniczna, przygotowanie uczniów do występu muzycznego.

6. Monika Witkowska – Gałkus, Marcin Chrząszcz .– scenariusz

7.Lidia Miłosz – użyczenie sprzętu  z ICK

8. Krzysztof Kasprowicz – obsługa techniczna/nagłośnienie

9. Pracownicy obsługi – ustawienie

10. Marta Kiersnowska – pomoc techniczno-administracyjna

A.P.

Poprzedni artykułWAKACJE
Następny artykułWyniki egzaminu ósmoklasisty