Animacja „Kolor” – piękna praca uczennicy

W ramach lekcji plastyki i tematu sztuka nowych mediów – dzieł tworzonych przy użyciu sztuki cyfrowej i wirtualnej, grafiki komputerowej, animacji komputerowej, robotyki, itp., chętni uczniowie przygotowali animacje wykorzystując przedmioty, które mają w domu.

Animacja pt. “Kolor” została przygotowana przez Zofię Kwietko-Bębnowską z kl. VII b. Zosia samodzielnie stworzyła muzykę, ale przede wszystkim ciekawą fabułę i piękny przekaz!

𝔸𝕟𝕚𝕞𝕒𝕔𝕛𝕒 𝕠𝕡𝕠𝕨𝕚𝕒𝕕𝕒 𝕠 𝕜𝕚𝕞ś 𝕫𝕒𝕘𝕦𝕓𝕚𝕠𝕟𝕪𝕞 𝕚 𝕟𝕚𝕖𝕡𝕒𝕤𝕦𝕛ą𝕔𝕪𝕞. 𝔻𝕫𝕚ę𝕜𝕚 𝕚𝕟𝕟𝕪𝕞 𝕠𝕕𝕟𝕒𝕛𝕕𝕦𝕛𝕖 𝕤𝕒𝕞𝕖𝕘𝕠 𝕤𝕚𝕖𝕓𝕚𝕖. ℂ𝕙𝕔ę 𝕛𝕖𝕕𝕟𝕒𝕜, ż𝕖𝕓𝕪 𝕜𝕒ż𝕕𝕪 𝕚𝕟𝕥𝕖𝕣𝕡𝕣𝕖𝕥𝕠𝕨𝕒ł 𝕥𝕠 𝕟𝕒 𝕤𝕨ó𝕛 𝕤𝕡𝕠𝕤ó𝕓. 𝕂𝕒ż𝕕𝕒 𝕠𝕤𝕠𝕓𝕒 𝕡𝕣𝕫𝕖𝕫 𝕡𝕣𝕪𝕫𝕞𝕒𝕥 𝕤𝕨𝕠𝕚𝕔𝕙 𝕠𝕤𝕠𝕓𝕚𝕤𝕥𝕪𝕔𝕙 𝕕𝕠ś𝕨𝕚𝕒𝕕𝕔𝕫𝕖ń 𝕞𝕠ż𝕖 𝕨 𝕥𝕪𝕞 𝕫𝕠𝕓𝕒𝕔𝕫𝕪ć 𝕚𝕟𝕟ą 𝕙𝕚𝕤𝕥𝕠𝕣𝕚ę – Zofia.

Agnieszka Prass

Poprzedni artykułEgzamin ósmoklasisty – sprawdź terminy i zasady!
Następny artykułTrzymamy kciuki za ósmoklasistów!