„Jedynka” prosi o głosy

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego zakończył nabór wniosków rekomendacji w Konkursie pt. „Samorząd Przyjazny Ekonomii Społecznej, Przedsiębiorstwo Przyjazne Ekonomii Społecznej, Szkoła Przyjazna Ekonomii Społecznej w woj. warmińsko-mazurskim” w ramach projektu pozakonkursowego „Ekonomia społeczna na Warmii i Mazurach” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014 – 2020.

Celem Konkursu jest ukoronowanie dotychczasowego zaangażowania jednostek samorządu terytorialnego, środowiska biznesu, szkolnictwa, a także zachęcenie ich do dalszej współpracy na rzecz rozwoju przedsiębiorczości społecznej oraz promocji ekonomii społecznej w województwie warmińsko-mazurskim. Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie znalazła się w gronie 5 szkół wyróżnionych w województwie. Przed nami ostatni etap – głosowanie w internecie. Warunkiem udziału w przedmiotowym Konkursie było złożenie rekomendacji w wersji papierowej i elektronicznej. Ten etap za nami. W drugim etapie konkursu zorganizowane jest „Głosowanie w plebiscycie publiczności”  poprzez stronę www.es.warmia.mazury.pl. Bardzo prosimy o codzienne Państwa głosy w tym konkursie! Informujemy, iż głosowanie trwa do 31 maja 2018 roku. Głosować można raz dzienne z danego adresu IP komputera.

/SP1/

 

Poprzedni artykułSpotkanie z twórczością Juliana Tuwima
Następny artykułIgrzyska Młodzieży Szkolnej Półfinału II W-M SZS w Piłce Nożnej Chłopców rocznik 2002-2004