I Gala Osiągnięć Szkolnych – Koperniki 2011
Wśród gości I Gali Osiągnięć Szkolnych w Gimnazjum Samorządowym nr 1 w Iławie w dniu 20 czerwca 2011 r. byli wyróżnieni uczniowie, ich rodzice, wszyscy pracownicy gimnazjum oraz Burmistrz Iławy – Włodzimierz Ptasznik, Wiceburmistrz Iławy – Andrzej Lewandowski, Wójt Gminy Iława – Krzysztof Harmaciński, pracownicy i dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół i Przedszkoli – Renata Kamińska oraz przedsiębiorcy, którzy w sposób wyjątkowy współpracowali ze szkołą.
Gala Osiągnięć Szkolnych związana jest z uhonorowaniem wyjątkowych uczniów i osób dorosłych związanych z naszym gimnazjum. – Przyjęta przez nas formuła spotkania przy muzyce i kawie powinna sprawić, że dzisiejsze popołudnie spędzone w Gimnazjum Samorządowym nr 1 będzie dla Państwa miłym wspomnieniem – mówili prowadzący pierwsze spotkanie nauczyciele Justyna Wasilewska i Leszek Seregiet. – Zapraszamy do częstowania się kawą, herbatą i ciastem.
DYPLOMY „ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA I POSTAWĘ KREUJĄCĄ POZYTYWNY WIZERUNEK SZKOŁY”
Aleksandra Grysz | II e | nagrodzona na miejskiej Gali Osiągnięć, Ogólnopolski Konkurs „Alfik humanistyczny”, Stypendiada: Konkurs ortograficzny „Ortograf”, promowanie szkoły w środowisku (zespół wokalno-muzyczny), celujące wyniki nauczania, wysoki poziom kultury osobistej | |
Natalia Rutkiewicz | IIe | nagrodzona na miejskiej Gali Osiągnięć, Ogólnopolski Konkurs „Alfik humanistyczny”, wysokie miejsce w kraju w konkursie j. niemieckiego „Albus”, promowanie szkoły w środowisku (teatrzyk szkolny) celujące wyniki nauczania, wysoki poziom kultury osobistej |
|
Hubert Rólkiewicz | II e | nagrodzony na miejskiej Gali Osiągnięć, 2 miejsce w wojewódzkim turnieju BRD |
|
Robert Kopczyński | II e | nagrodzony na miejskiej Gali Osiągnięć, 2 miejsce w wojewódzkim turnieju BRD |
|
Karol Brzozowski | II b | nagrodzony na miejskiej Gali Osiągnięć, 2 miejsce w wojewódzkim turnieju BRD |
|
Rafał Lewandowski | II b |
bardzo dobre wyniki w konkursach historycznych, wysokie miejsca w pozaszkolnych konkursach: religijnym i plastycznych |
|
Michał Klukowski | I d | wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” | |
Joanna Jagielska | II e | wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie polonistycznym | |
Aleksandra Wróbel | II e | wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie polonistycznym i bardzo dobre wyniki w konkursach z j. niemieckiego, promowanie szkoły w środowisku (teatrzyk szkolny, zespół wokalno- muzyczny) | |
Loris Hoffman | I d | Konkurs „Albus” z j. niemieckiego -11 miejsce w Polsce, wyróżnienie | |
Hubert Sdun | II e | Konkurs „Albus” z j. niemieckiego – 13 miejsce w Polsce, wyróżnienie | |
Malwina Sokołowska | II d | III miejsce w Rejonowych Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK, wzorowa działalność wolontariacka (szkolna i pozaszkolna) | |
Weronika Kruszewska | II b | ||
Anna Jurkiewicz | II d | ||
Anna Kreńska | II d | ||
Ilona Cichocka | II d | ||
Aleksandra Nowicka | III b | promowanie szkoły w środowisku (teatrzyk szkolny) | |
Marika Strużyńska | II e | ||
Monika Wrzosek | II e | ||
Marlena Laskowska | II e | ||
Angelika Zakrzewska | II a | promowanie szkoły w środowisku (zespół wokalno-muzyczny) | |
Kacper Babalski | II b | ||
Klaudia Dłuszczakowska | II a |
Zapraszamy do nas pana Ryszarda Listkowskiego, który pomógł nam w drugim etapie prac stolarskich i przy zadbaniu o nowe witraże w auli
Proszę panią dyrektor i pana burmistrza o wręczenie dyplomu i podziękowań.
Statuetki Kopernika 2011
Młodzież
- Katarzyna Witkowska kl. III b – finalistka XI Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” (finał ogólnopolski), bardzo dobre wyniki nauczania, praca w Samorządzie Uczniowskim, występy z zespołem muzycznym i teatrzykiem szkolnym, działania wolontariackie, społeczne działania na rzecz szkoły, nagrodzona na miejskiej Gali Osiągnięć
- Zuzanna Błaszczyk kl. III e – promowanie szkoły w środowisku (zespół wokalno- muzyczny)
- Jakub Cybula kl. III d – promowanie szkoły w środowisku (zespół wokalno-muzyczny)
- Arkadiusz Galiński kl. III b – duża aktywność w różnego rodzaju przedsięwzięciach, inicjatywach szkolnych i pozaszkolnych, chorąży pocztu sztandarowego
- Natalia Zombecka kl. III b – promowanie szkoły w środowisku (zespół wokalno- muzyczny, teatrzyk szkolny), wyróżniała się pozytywnym stosunkiem do obowiązków szkolnych i wysokim poziomem kultury osobistej, aktywna działalność w samorządzie uczniowskim
- Katarzyna Olszewska kl. III b – promowanie szkoły w środowisku (zespół wokalno- muzyczny, teatrzyk szkolny), wyróżniała się pozytywnym stosunkiem do obowiązków szkolnych i wysokim poziomem kultury osobistej aktywna działalność w samorządzie uczniowskim
STATUETKA KOPERNIKA 2011– OSOBY DOROSŁE:
- 1. Wojciech Kopczyński – organizacja XXXIV Finału Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
- 2. Renata Witkowska (mama K. Witkowskiej – III b) szczególna działania na rzecz szkoły, wspomaganie organizacji imprez szkoły m.in. balu)
- 3. Mieczysławowi Olszewskiemu – firma MUZEAL – ogromna pomoc przy remoncie auli szkolnej
- 4. Renacie Kamińskiej – Miejski Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli – pomoc przy pozyskaniu środków na remont auli szkolnej
- 5. Bogumile Bielewskiej – Firma EKO – pomoc w podnoszeniu estetyki otoczenia szkoły
Występ artystyczny uczniów „Kopernika” wywołał wiele pozytywnych komentarzy, ale przeboje w wykonaniu szkolnego zespołu muzycznego „Bez nazwy” wprowadziły wszystkich w szampański nastrój.
Pyszny poczęstunek dla wszystkich obecnych na gali przygotowały panie z kuchni pod kierunkiem szefowej, pani Mirosławy Truszczyńskiej. Produkty na spotkanie ofiarowali liczni darczyńcy.
Relacje z Gali osiągnięć Szkolnych:
II Gala osiągnięć Szkolnych – 2012 rok
III Gala osiągnięć Szkolnych – 2013 rok
IV Gala osiągnięć Szkolnych – 2014 rok
V Gala osiągnięć Szkolnych – 2015 rok
VI Gala osiągnięć Szkolnych – 2016 rok
VII Gala osiągnięć Szkolnych – 2017 rok