Wycieczka 4 b

Uczniowie IV B wybrali się na wycieczkę do Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku oraz parku trampolin. W skansenie mogli zobaczyć, jak dawniej żyli ludzie bez telefonów, Internetu i ładowarek. Uczestniczyli w lekcji kaligrafii, podczas której mogli pisać piórem i atramentem tak jak dawni uczniowie. Okazało się, że napisanie kilku zdań bez klawiatury wcale nie jest takie łatwe! Po lekcji historii przyszedł czas na sportowe emocje w parku trampolin. Było dużo śmiechu i zabawy.

Ewa Węglerska

Poprzedni artykułMłode talenty spotykają lokalnych przedsiębiorców
Następny artykułSukces naszych piłkarek w finale województwa!