Wiosenna łąka w klasie 5b – niezwykła lekcja plastyki

Klasa 5b podczas lekcji plastyki zamieniła salę w prawdziwą artystyczną pracownię. Uczniowie wspólnie stworzyli ogromny plakat przedstawiający wiosenną łąkę pełną kwitnących mniszków lekarskich. Efekt ich pracy zachwyca nie tylko rozmiarem, ale także pomysłowością i bogactwem kolorów.

Tworzenie plakatu było doskonałą okazją do rozwijania współpracy, kreatywności oraz wyobraźni artystycznej. Uczniowie chętnie eksperymentowali z różnymi technikami malarskimi – używali tradycyjnych pędzli, malowali palcami, a także wykorzystywali inne przybory, dzięki którym praca nabrała wyjątkowego charakteru.

Podczas zajęć nie zabrakło dobrej zabawy, uśmiechu i wzajemnego wsparcia. Każdy uczeń miał swój wkład w powstanie imponującego obrazu.

K.Konopka 

Poprzedni artykułDemokracja w pigułce, czyli klasa 3d przejmuje stery!
Następny artykułWycieczka do Warszawy klas 5d, 6d i 8a