EuroMistrz 2024: Piłkarskie Wyzwanie Wiedzy

Z wielką przyjemnością zapraszamy uczniów i rodziców naszej szkoły do uczestnictwa w niepowtarzalnym konkursie wiedzy o finałach mistrzostw Europy w piłce nożnej – EuroMistrz 2024! Konkurs ten stanowi doskonałą okazję do poszerzenia wiedzy sportowej, a także do rywalizacji o fantastyczne nagrody.

Co to jest EuroMistrz 2024?

EuroMistrz 2024 to konkurs wiedzy, w którym uczestnicy sprawdzają swoje kompetencje na temat finałów mistrzostw Europy w piłce nożnej. Konkurs odbędzie się 14.07.2024 o godzinie 19:00 i będzie wymagał zaawansowanej wiedzy oraz szybkiego myślenia. Dzięki jednej wspólnej klasyfikacji, każdy, bez względu na wiek, ma równe szanse na zwycięstwo.

Nagrody:

1. miejsce: Deska SUP – idealna na letnie wodne przygody!

2. miejsce: Oryginalna piłka Adidas Euro 2024.

3. miejsce: Oryginalna piłka Adidas Euro 2024.

Dodatkowo, mamy konkurs specjalny! Osoba, która prawidłowo przewidzi wynik finału (regulaminowe 90 minut gry) i wskaże nowego Mistrza Europy 2024, otrzyma 2 piłkarskie gry komputerowe – na wybraną przez siebie platformę.

Jak wziąć udział?

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i ich rodziców do uczestnictwa w tym emocjonującym wydarzeniu. Więcej informacji pod adresem: https://betit.ai/

Ogłoszenie wyników:

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 24.07.2024. Zachęcamy do odwiedzania  strony internetowej, aby dowiedzieć się, kto zostanie EuroMistrzem 2024!

Kontakt:

W razie pytań lub potrzeby dodatkowych informacji, prosimy o kontakt na adres e-mail: bet@betit.ai/

inf. (https://betit.ai/)

Poprzedni artykuł„Juniorki” – wakacyjny numer gazetki