Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Z wielką radością ogłaszamy zakończenie roku szkolnego 2023/2024!

Dziś spotkaliśmy się, aby uroczyście zakończyć rok szkolny. Jest to chwila, która skłania do refleksji nad minionym czasem, przypomina o naszych wspólnych osiągnięciach i wyzwaniach oraz pozwala z radością i dumą spojrzeć na to, co udało nam się wspólnie zrealizować.

Dzisiejszy apel to czas podsumowań, refleksji oraz radości z osiągnięć, które wspólnie zrealizowaliśmy. Każdy z Uczniów przyczynił się do tego, że ten rok szkolny był pełen sukcesów, wyzwań i niezapomnianych chwil.

Miniony rok szkolny był czasem intensywnej pracy, nauki i zaangażowania. Uczniowie zdobyli wiedzę, rozwijali swoje talenty i umiejętności, a także angażowali się w liczne projekty i inicjatywy. Nauczyciele wspierali swoich podopiecznych, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, a rodzice wspierali nas na każdym kroku.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego roku szkolnego:

  • Nauczycielom: Dziękujemy za Waszą pasję, cierpliwość i codzienne zaangażowanie. Wasza praca jest nieoceniona i niezwykle ważna dla naszych uczniów.
  • Rodzicom: Dziękujemy za współpracę, wsparcie i zaangażowanie. Wasza pomoc była nieoceniona w codziennym funkcjonowaniu szkoły.
  • Uczniom: Dziękujemy za Waszą ciężką pracę, wytrwałość i entuzjazm. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i cieszymy się, że możemy wspólnie świętować Wasze sukcesy.

Do zobaczenia we wrześniu!

Z poważaniem,
Dyrekcja Szkoły

Fot.(miasto Iława )

Poprzedni artykułPiknik V b
Następny artykuł