XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

17.11.2023 r. odbył się w naszej szkole XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. 

Od 6-10.11 23 r. w naszej szkole wszyscy uczniowie przeszli test sprawdzający z tabliczki mnożenia. Osoby, które uzyskały bezbłędne wyniki w 1 etapie przeszły do etapu 2.  W dniu 17.11.23r. odbył się drugi etap testu sprawdzającego z tabliczki mnożenia dla klas IV-VII w auli szkolnej, natomiast klasy I-III w salach lekcyjnych.

Uczniowie pisali test sprawdzający z tabliczki mnożenia w wyznaczonym czasie, spośród których wyłoniono Mistrzów Tabliczki Mnożenia. Każdy uczeń otrzymał również słodki poczęstunek. W tym czasie od 6-17.11.23r. również uczniowie prezentowali swoje prace, wykonane na lekcjach plastyki, związane z tematem tabliczki mnożenia, które zamieszczone zostały na tablicach szkolnych znajdujących się na korytarzu oraz na drzwiach sal lekcyjnych.

Ewa Jackowska

Poprzedni artykułNa wystawie Rafała Sowińskiego
Następny artykułNie boimy się ortografii i gramatyki