Język polski na trawie z książką

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu, czerpiąc przyjemność z czytania, może być nie tylko edukacyjne, ale także bardzo relaksujące. Czytanie rozwija wyobraźnię, poprawia umiejętności językowe i pomaga poszerzać wiedzę na różne tematy.

Dlatego uczniowie klasy 4c dzień spędzili dzień bez poleca na pikniku z książką! Każdy uczeń wybrał inną książkę, co było fascynujące, ale najwięcej było książek z ciekawostkami sportowymi i biografiami piłkarzy, co nie dziwi, bo to uczniowie klasy sportowej. Po zakończeniu czytania, podzielili się między sobą ciekawostkami, na przykład, że w Chinach dzieci uczą się kung-fu na lekcji wychowania fizycznego.
Taki piknik nie tylko rozwija pasję czytelniczą, ale również poszerza wiedzę o różnych kulturach i tematach.

Agnieszka Prass

Poprzedni artykułDzień Dziecka na spacerze z psem
Następny artykułDzień Bibliotekarza