Uczniowie 4d na Mazurach

12.05.2023 r. uczniowie klasy 4 d spędzili piątek aktywnie podczas wyjazdu na „zieloną szkołę” do nowoczesnego ośrodka Halo Mazury w Lidzbarku Welskim – jedynym z tak wieloma atrakcjami – znajdującym się w naszych okolicach. 

Po przyjeździe do obiektu dzieci rozpoczęły swoje zajęcia od podziału na dwie drużyny, które zmierzyły się  ze sobą z umiejętności łucznictwa (archery), strzelając do przeciwnika z łuku strzałami zakończonymi gąbką. Następnie kulą do zorbingu pod okiem animatora przemierzyli boisko.

Dużym zainteresowaniem wśród uczniów cieszyła się ścianka wspinaczkowa, jazda segway’em oraz quadem. Nie zabrakło stanowiska z dużym twisterem, sprzętu do zabawy w gladiatorów oraz dużych klocków. Można też było oddać strzał do celu z wiatrówki i łuku. 

Podczas oczekiwania na swoją kolejkę lub na kolejną konkurencję do dyspozycji dzieci była  trampolina, sala multimedialna oraz duże piłkarzyki.

Po zakończonych dwóch blokach zajęć resztkami sił czwartoklasiści udali się na wieżę widokową z malowniczym widokiem na Lidzbark Welski oraz na Jezioro Lidzbarskie.

Opiekunowie wycieczki: p. Izabela Kowalewska – Wyrostkiewicz oraz p. Anna Szynaka

Poprzedni artykułPrzyjemne z pożytecznym – bawimy na języku angielskim
Następny artykułNoc Muzeów w Jedynce