Sportu nigdy dość!

  15 marca 2023 roku wraz z moją klasą sportową 6 c, panią wychowawczynią oraz opiekunem, panem Andrzejem Biernackim pojechaliśmy do Parku Trampolin w Ostródzie. Rano spotkaliśmy się niedaleko hali sportowej. Pani sprawdziła obecność i wsiedliśmy do autokaru. Po przejechaniu około 30 minut, dotarliśmy na miejsce. 

Po wejściu na teren parku, zostaliśmy powitani przez personel, który zaprowadził nas do szatni. Na początku, zrobiliśmy rozgrzewkę. Po rozgrzaniu się każdy miał czas na swobodne korzystanie z trampolin oraz przeszkód do pokonywania. Część z nas grała w chowanego, a inni bawili się w berka, co dostarczyło nam mnóstwa radości i śmiechu. Po 2 godzinach intensywnych zabaw na trampolinach, byliśmy już zmęczeni, ale i bardzo zadowoleni z wycieczki. 

    Pani zrobiła nam na koniec kilka zdjęć. Poszliśmy się przebrać i oddać opaski. Dziewczyny jeszcze poszły zjeść lody. Następnie udaliśmy się w podróż powrotną i o godzinie trzynastej byliśmy już pod szkołą.

Bardzo podobała mi się wycieczka. Była miła atmosfera oraz superzabawa. Cieszę się, że mam taką wspaniałą klasę i wychowawczynię.

Natalia Juzwa, Jan Chrząszcz klasa 6 c

Poprzedni artykułKonkurs na EKO – Marzannę rozstrzygnięty!
Następny artykułSmacznie, zdrowo, kolorowo!