Udowodnić można nie tylko twierdzenie matematyczne…


Akrobaci i akrobatki z klasy IV D 6 marca 2023 r. udowodnili, że można całym zespołem klasowym spędzić czas nie tylko w szkolnych ławkach, ale także zintegrować się poprzez zabawy ruchowe w Parku Trampolin w Ostródzie. Czekały tam na nich różne atrakcje, m.in. małpi gaj, turniej gry w Gobblety, dwa tory przeszkód: tor ninja oraz tor parkour, a także strefa akrobatyczna, strefa basketu i strefa piłki nożnej. Uczniowie mieli też okazję „zanurkować” w basenie z gąbkami, bo przecież pływanie już im nie straszne po zajęciach wychowania fizycznego. Natomiast dzięki poduszce powietrznej prawie dotknęli gwiazd, podobnie jak patron naszej szkoły Mikołaj Kopernik. Dodatkowo w trakcie walk jako gladiatorzy przenieśli się nawet do czasów starożytnego Rzymu.


Opiekunowie wycieczki pani Izabela Kowalewska – Wyrostkiewicz i pani Anna Szynaka

Anna Szynaka

Poprzedni artykułZagłosuj na Iławę!
Następny artykuł8 klasy w Sejmie