Rozstrzygnięcie konkursów z „Harrym Potterem”

Tuż przed feriami laureaci szkolnego etapu konkursu”Harry Potter – O Puchar Szkół ” i konkursu na najlepsze przebranie inspirowane książkami o Harrym Potterze zostali nagrodzeni. Zofia Trzcińska, Mikołaj Gabryel i Kuba Kondratowicz, choć nie dostali się do najlepszej dziesiątki szkół w Polsce, walczyli dzielnie, zdobywając imponującą liczbę punktów. Odpowiedzieli na 616 pytań w ciągu 60 minut, a pytania były wyjątkowo trudne i szczegółowo sprawdzały znajomość całego cyklu powieści Joanne K.Rowling. Bardzo trudno było wybrać najlepszych w konkursie na strój, bo wszyscy uczestnicy naprawdę się postarali, by oddać atmosferę Hogwartu. Zwyciężyła Jagoda Zielińska z V a, a drugą nagrodę zdobyła trzecioklasistka – Alicja Jankowska. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom. To wspaniałe, że tak wielu mamy wnikliwych czytelników.

Marzena Podgórska

Poprzedni artykułZawody wokół nas
Następny artykuł„Przejdź się w moich butach”