Zawody wokół nas

Uczniowie klas VIII jeszcze przed rozpoczęciem ferii mieli okazję poznać zawody występujące na lokalnym rynku pracy. W ramach zajęć zawodoznawczych wraz z doradcą zawodowym odwiedzili Salon Kosmetyczny Glamour. Pani Sylwia Jędrychowska bardzo wnikliwie zapoznała uczennice z zawodem kosmetologa, stylistki paznokci oraz wizażystki.

Drugie zajęcia zostały zrealizowane w Ośrodku Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie, gdzie dzięki uprzejmości pani Pauliny Krasowskiej uczniowie poznali zawód psychologa oraz jakie zadania realizuje ta placówka.

Dziękujemy bardzo za poświęcony czas i miłe przyjęcie. Mamy nadzieję, że spotkania z ciekawymi ludźmi pomogą Naszym uczniom w wyborze szkoły ponadpodstawowej.

Joanna Szmycińska

Poprzedni artykułBal Karnawałowy klas I – III
Następny artykułRozstrzygnięcie konkursów z „Harrym Potterem”