Teatr dla WOŚP

Pierwszaki z I b i I d uwielbiają pomagać nie tylko w sprzątaniu, ale także w zbieraniu pieniążków dla chorych dzieci. Przygotowały własnoręcznie robione bilety na sprzedaż, jak w prawdziwym teatrze oraz popcorn, który pięknie zapakowały i sprzedawały swoim koleżankom i kolegom z klas I-III, żeby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Pierwszy spektakl pt. „Bezpieczny ruch drogowy” przypomniał uczniom jak bezpiecznie poruszać się po drodze, zwrócił uwagę na noszenie odblasków, patrzenie na znaki i uważne spoglądanie w lewo i w prawo przed przejściem dla pieszych.

Drugi spektakl grany już nie przez uczniów klas pierwszych, tylko przez ich starsze koleżanki i kolegów z klas IV przypomniał, jak ważna jest segregacja odpadów dla naszej planety.

Wszystkie bilety rozeszły się tak samo, jak świeży popcorn, dzięki czemu udało się zebrać niebagatelną kwotę 550zł dla WOŚP.

D.Żuchowska

N.Rakoczy

Poprzedni artykułAch, co to był za bal!
Następny artykułWitajcie w Akademii