Ach, co to był za bal!

Bawili się i wspierali, czyli bal zimowy Samorządu Uczniowskiego połączony z akcją Wolontariatu wspierającą WOŚP.

Środa upłynęła w naszej szkole pod znakiem zabawy karnawałowej. Młodzież z klas 4-8 zaplanowała, że motywem przewodnim będzie zima, choć każdy mógł się przebrać według swojego pomysłu. Poza muzyką puszczaną przez profesjonalnego Dja, uczestnicy zabawy mogli zrobić sobie profesjonalne zdjęcia w specjalnie przygotowanej na tę okazję Foto ramce, wspólnie tańczyć Makarenę czy Belgijkę oraz posilić się przekąskami – sandwichami, popcornem i watą cukrową, które przygotowywali członkowie SU i Wolontariatu na urządzeniach zakupionych w ramach projektu realizowanego dzięki środkom Forum Animatorów Społecznych. Nie zabrakło również wyborów na króla
i królową balu.


Organizatorkami imprezy wspomagającymi swoich uczniów były: Wioletta Karwat, Olga Bryl, Rosemary Wiśniewski, Dorota Pyza, Komorowska Lidia, Dagmara Muszyńska oraz Joanna Szmycińska.

Poprzedni artykułWywiadówka
Następny artykułTeatr dla WOŚP