Spotkanie z animatorem społecznym

Czas świątecznych prezentów już minął, a u nas nadal się je rozdaje!

W piątek gościliśmy w naszej szkole Pana Wojciecha Jankowskiego
Forum Animatorów Społecznych, który spotkał się z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego oraz Spółdzielni Uczniowskiej Zgredek.


Wizyta odbyła się w związku z udziałem naszej szkoły w inicjatywie, która ma na celu aktywizować młodzież do podejmowania działań zmieniających najbliższą przestrzeń i realizacji pomysłów na najlepsze wykorzystanie środków finansowych. Nasz gość pojawił się, aby oficjalnie przekazać sprzęty, które posłużą podczas organizowanych przez młodzież akcji i zbiórek. Zostały one zakupione ze środków Młodzieżowego Budżetu ufundowanego przez Burmistrza Miasta Iława w ramach projektu przygotowanego przez Samorząd Uczniowski i jego opiekunów.
W zorganizowanym konkursie spośród zaproponowanych projektów najbardziej spodobał się Bal Zimowy, zdobywając największą liczbę głosów. Nie zrezygnowaliśmy jednak z zakupu urządzeń, które już sprawdziły się znakomicie.

Spotkanie było okazją do przekazania przez Panią Dyrektor członkom Zgredka, który również czynnie współpracuje z Panem Wojciechem, ‘firmowych’ toreb z nazwą spółdzielni i upominkami.

Olga Bryl

Poprzedni artykułTworzysz, budujesz, projektujesz, wymyślasz, konstruujesz? Robisz to!
Następny artykułWywiadówka