Szlachetna paczka od VIII a

Klasa VIII a od pięciu lat bierze aktywny udział w przygotowaniu SZLACHETNEJ PACZKI. Osobą, która lat zachęca uczniów i ich rodziców do udziału w akcji oraz zaraża swoim entuzjazmem i empatią, jest mama Marysi Brzeskiej.

        W tym roku uczniowie klasy VIII a ze swoimi rodzicami i wychowawczynią pomagali pani Irenie, która w czasie pożaru straciła cały swój dobytek i mieszka u krewnych. Były potrzebne garnki, pościel, koc, środki czystości, a także obuwie i ubranie. Każdy wybrał z listy coś, co mógłby starszej pani podarować.

Na godzinie wychowawczej zapakowaliśmy wszystkie prezenty, a Marysia, jej rodzice i młodszy braciszek, Hania oraz Zosia zawieźli świąteczny dar serc prosto do pani Ireny.                        

                                                                                         Mamy nadzieję, że święta Bożego Narodzenia dzięki naszej SZLACHETNEJ PACZCE będą dla pani Ireny trochę radośniejsze mimo nieszczęścia, które ją spotkało.                                                                                         

                                                                                                                   B. Paczkowska

Poprzedni artykułKonkurs z okazji urodzin Kopernika
Następny artykułWarsztaty świąteczne