Podsumowanie zbiórki makulatury w Jedynce

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu organizowanego przez Związek Gmin Regionu Ostródzko Iławskiego pt. „Zbieramy papiery na…”.
Łącznie naszej szkole udało się zebrać prawie 6000 kg makulatury, jednak stosując się do regulaminu konkursu waga zebranych przez nas eko- odpadów została podzielona na ilość uczniów w naszej szkole, co dało nam wynik 8,41 kg na jednego ucznia Jedynki. Mimo, że nie udało zdobyć się nam miejsca na podium, jesteśmy bardzo dumni z dzieci oraz wdzięczni rodzicom, za tak ogromne zainteresowanie akcją. Czekamy na upominki, gadżety proekologiczne od sponsorów konkursu.

Klasa IIIA zebrała prawie 3 tony makulatury i tym samym wygrała voucher na pizzę dla całej klasy. Serdecznie gratulujemy.

A. Konicz

M. Wyżlic

Poprzedni artykułPerspektywa kulisowa w pudełku
Następny artykułChristmas Cards