Andrzejki w kl. I c

Jak co roku, ostatniego dnia listopada nadchodzi cudowna, magiczna i jedyna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów… oraz wróżb. To noc andrzejkowa, która jest wspaniałą okazją do cudownej zabawy. 

Dzieci z klasy I c wspólnie zorganizowały zabawę andrzejkową, podczas której mogły dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, fajna przyjaźń, czy może jakaś inna niespodzianka. Oczywiście, każdy uczeń doskonale wiedział, że wróżba jest magią i doskonałą zabawą, dlatego nie należy w nią wierzyć. 

Zabawy i wróżby przy muzyce, tańce czy wspólne jedzenie dały wiele radości oraz uśmiechu. 

Wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy show. 

M. Witkowska- Gałkus

Poprzedni artykułZabawy andrzejkowe w przedszkolu nr 5
Następny artykułPerspektywa kulisowa w pudełku